Otázky a odpovědi

Nejčastější otázky klientů a odpovědi našich úvěrových poradců...

FAQ 

 

 

 

 

 

1) Jsou s vyřízením půjčky spojeny nějaké poplatky?

Nejsou. Zpracování žádosti a vedení půjčky je pro klienta zcela zdarma. S půjčkou nejsou spojeny žádné vedlejší náklady. Neplatí se žádné kauce, pojištění ani jiné poplatky. To platí i v případě zamítnutí žádosti.

2) Za jak dlouho budu mít peníze?

Garantujeme vyplacení peněžních prostředků na Váš účet do 24 hodin od podpisu smlouvy. Tato doba je dána časem převodu peněz mezi bankami. Peníze vyplácíme z účtu vedeného u Komerční banky a Raiffeisen banky. Pokud jste majiteli jednoho z těchto dvou účtů, peníze budete mít i dříve.

3) Jak probíhá splácení půjčky, nebudete každý týden chodit ke mě domů pro splátku?

Splácení probíhá jedenkrát měsíčně převodem z účtu, inkasem nebo složenkou. Klient má vždy možnost volby. Hotovostní výběry na týdení bázi neprovádíme.

4) Lze půjčku předčasně splatit a ušetřit tak na úrocích?

Ano. V případě zaměstnanců a důchodců, kde se smlouva o půjčce řídí dle zákona o spotřebitelském úvěru, má klient možnost kdykoliv požádat o bezúročné předčasné splacení. Z naší strany je pak do druhého dne vyhotoveno vyčíslení zbývající nesplacené jistiny bez úroků. Lze tak ušetřit značné fianční prostředky. V případě podnikatelů, kde se půjčka řídí obchodním zákonem, umožňujeme předčasné splacení u půjček nad 50.000,- Kč po šesté zaplacené splátce.

5) Mohu si v případě problémů požádat o odklad splátek?

Ano, v rámci smluvního ujednání umožňujeme klientům 2 typy odkladů splátek. Zdarma odklad na 1 - 3 měsíce dle potřeby v případě nemoci nebo ztráty zaměstnání. Důležité je aby nám tuto skutečnost klient oznámil. Dále nabízíme placený bezdůvodný odklad na 1 - 2 měsíce dle potřeby klienta.

6) Dostanu půjčku i když jsem v registru?

Toto je jedna z nejčastějších otázek našich klientů... V praxi to vypadá tak, že bankovní registry neřešíme vůbec a nebankovní registry pouze okrajově. Klient nesmí mít exekuci ani insolvenci. V každém případě podání žádosti je on-line  a zdarma, takže zkusit to může každý bez ohledu na registry.

7) Jak postupovat když příjdu o práci a nebudu mít na splátky?

V takovém případě neprodleně kontaktujte svého úvěrového poradce, se ktreým jste podepisovali půjčku a sepiště žádost o odklad splátek na 3 měsíce, ke které doložíte dokument o rozvázání pracovního poměru nebo zápočtový list. Žádosti je vždy vyhověno a vy tak máte 3 měsíce kdy nemusíte půjčku splácet. Stejný postup je i v případě nemoci, klient k žádosti o odklad doloží kopii neschopenky.

 

Novinky

26/10/2018, 10:31
Rádi bychom Vás informovali o nové vánoční kampani na osobní půjčky „Soutěž o auto Škoda Octavia za 500 000 Kč“.Termín:22. 10. 2018 - 21. 12. 2018 Popis akce: Tato akce platí...
26/10/2018, 10:18
Rádi bychom Vás informovali o nové Vánoční akční půjčce na podnikatelskou půjčku s názvem „Ke každé smlouvě poukaz v hodnotě 5 000 Kč“. Akce bude probýhat od 22.10.2018 až do...
08/06/2018, 06:44
  Přední poskytovatel nebankovních půjček, svým klientům přináší významnou finanční úsporu v podobě navrácení až 12 splátek. Cílem je ocenit klienty za...
Online žádost o půjčku
 1. Jméno a příjmení(*)
  Neplatný Vstup
 2. Zdroj příjmů(*)
  Neplatný vstup
 3. Rodné číslo (*)
  Neplatný Vstup
 4. Vyberte kraj(*)
  Neplatný Vstup
 5. Telefon (*)
  Neplatný Vstup
 6. Email
  Neplatný Vstup
 7. Požadovaná částka(*)
  Neplatný Vstup
 8. Průměrný čistý příjem(*)
  Neplatný Vstup
 9. Kdy si přejete být kontaktován? (*)
  Neplatný Vstup
 10. Poznámka
  Neplatný Vstup
 11. Souhlasím(*)
  Neplatný vstup
 12. Opište prosím čísla:(*)
  Opište prosím čísla:
  Neplatný vstup
Postup vyplacení půjčky

 

online
ON-LINE
ŽÁDOST
sipka
online
ZPRACOVÁNÍ
PO TELEFONU
sipka
online
PODPIS
SMLOUVY
sipka
online
VÝPLACENÍ PENĚZ
V DEN PODPISU

 RYCHLE, JEDNODUŠE, MINIMUM POTŘEBNÝCH DOKLADŮ